Little Known Facts About mājas lapas izveide.

Klients piekrišanu un/vai tā sadarbības partneru komerciālu paziņojumu saņemšanai var dot YAM un citās interneta lapās (piemēram, jaunumu saņemšanas pierakstīšanās formas).

Dotit.lv mājaslapa ir balstīta uz serveru grupu. Šis risinājums nodrošina labāku un stabilāku mājaslapas darbību nekā tikai viena servera izmantošana.

Branding has grown to be ever more far more vital in the range of providers offered by graphic designers. Graphic designers typically sort part of a branding group.

ja attiecīgajai trešajai personai dati jānodod noslēgtā līguma ietvaros (piemēram preču piegāde);

Ko par YAM saka mūsu klienti? Jau vairāk kā one hundred klientu ir izvēlējušies savu mājas lapu, interneta veikalu vai blogu veidot ar YAM. Starp mūsu klientiem ir gan iesācēji, gan jau ļoti pazīstami un veiksmīgi cilvēki un viņu lolotie uzņēmumi.

Kad jūs apmeklējat mājaslapu, sīkdatnes ļauj sistēmai izlemt, kā jums mājas lapas izveide piegādāt lapu vissaprātīgākajā veidā un izplatīt darba slodzi vienmērīgi starp dažādiem serveriem.

Tava uzņēmuma vai mājas lapas tematikas logo ir svarīgs vispārējais raksturojums par darbības virzienu un stilu.

At the end of the web site development an entire Web page screening in performed, which incorporates screening of all designed functions, languages, general performance and habits in various browsers.

Mārcis: "Pasūtīju mājaslapu, izstrādāja ātri un kvalitatīvi. Piedevām iedeva pamācību kā to pārvaldīt un atbildēja uz visiem interesējošiem jautājumiem. Teicams rezultāts par ļoti labu cenu. Iesaku!"

Mūsu galvenie mērķi ir izveidot tādu mājas lapas dizainu, kas būtu diezgan moderns, atbilstu mūsdienu prasībām, būtu ērti uztverams, kā arī mājas lapas apmeklētājiem būtu patīkami uzturēties Jūsu mājas lapā.

Mūsu komandā strādā pieredzējuši speciālisti kuri mājas lapu izveides sfērā darbojas jau vairāk kā 5 gadus. Pa šo laiku esam daudz mācījušies un strādājot pie dažādiem projektiem esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi.

Notifyējam, ka mājas lapā Yoursite.lv tiek izmantotas sīkdatnes jeb "cookies". Turpinot lietot Yoursite.lv mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājas lapā.TurpinātUzzināt vairāk

pasūtīt mājas lapu pie speciālistiem un nopirkt domēnu un hostingu, (one hundred% maksas pakalpojums un uzturēšana),

trešā līmeņa domēns (guess, tas būtiski neietekmē domēna indeksāciju meklētājsistēmās). 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *